Yhdistys Jäsenet Pelipaikka Tapahtumat Videot Yhteystiedot
 

Siimaseuran yhteystiedot

Käyntiosoite:
Pyhäjärven Siimaseura ry.
Jussinkatu 1 I (1. krs, sisäänkäynti sisäpihalta)
33420 TAMPERE
 
Postiosoite:
Pyhäjärven Siimaseura ry.
Jurvalankatu 5-7 E 58
33300 TAMPERE

Internet-sivut:www.siimaseura.fi
Sähköposti:siimaseura@siimaseura.fi
Facebook:Pyhäjärven Siimaseura ry.

Pyhäjärven Siimaseura ry:n hallitus

Forsman Jannepuheenjohtaja
Puhelin:041 442 2779
Sähköposti:janne@siimaseura.fi
 
Nieminen Esa 
Puhelin:050 385 6435
Sähköposti:esa@siimaseura.fi
 
Saariaho Samirahastonhoitaja
Puhelin:050 326 3013
Sähköposti:sami@siimaseura.fi
 
Sacklén Timosihteeri
Puhelin:044 342 7007
Sähköposti:timos@siimaseura.fi
 
Salonen Mikavarapuheenjohtaja
Puhelin:045 672 6722
Sähköposti:mika@siimaseura.fi
 
Talvio Kai 
Puhelin:045 885 4449
Sähköposti:kai@siimaseura.fi

Yhdistyksen muut vastuuhenkilöt

Forsman Jannepäävalmentaja
Puhelin:041 442 2779
Sähköposti:janne@siimaseura.fi
 
Loppela Kimmoklubi-isäntä
Puhelin:0400 839 474
Sähköposti:kimmo@siimaseura.fi
 
Seppänen Miikasnookerpuolen vastuuhenkilö
Puhelin:0400 724 187
Sähköposti:miika@siimaseura.fi
 
Sijainti kartalla

Näytä sijainti kartalla ja reittiohjeet

Liigajoukkueiden yhteystiedot

Siimaseuran Sankarit
Yhteyshenkilö:Sacklén Timo
Puhelin:044 342 7007
Sähköposti:timos@siimaseura.fi
 
Siimaseuran Sisukkaat
Yhteyshenkilö:Talvio Kai
Puhelin:045 885 4449
Sähköposti:kai@siimaseura.fi
 
Siimaseuran Starat
Yhteyshenkilö:Loppela Kimmo
Puhelin:0400 839 474
Sähköposti:kimmo@siimaseura.fi
 
Siimaseuran Säkittäjät
Yhteyshenkilö:Saariaho Sami
Puhelin:050 326 3013
Sähköposti:sami@siimaseura.fi
 
         
 
Yhdistys Jäsenet Pelipaikka Tapahtumat Videot Yhteystiedot
 

 

Copyright © Pyhäjärven Siimaseura ry.
Toteutus: Resulttia Solutions